Gry inspiracyjne – wyróżnieni słuchacze

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy serdecznie dziękujemy (i dodatkowo wręczamy wymienione niżej prezenty) za zaangażowanie na uzupełnienie kwestionariusza, który przeprowadzali nasi moderatorzy Doroteucz Książek, Wiktor Walczak, Łukasz Niemiec i Segiusz Idzik w quizie Szkolenia Integracyjne i Team Building

  • Bronisław Górny, Licytator, Kobyłka, przesyłamy bezpłatny voucher na kurs „ Komunikacja z różnymi typami osobowości ” lub wyjazd team building a także książkę „Ekspert Budowlany 5/2012”
  • Marcel Jura, Rewident kontroli skarbowej, Strzelno, przesyłamy bezpłatny voucher na panel moderowany „Feedback – udzielanie informacji zwrotnej” lub jedną z naszych gier integracyjnych oraz publikację „Dylematy rozwoju lokalnego i regionalnego na początku XXI wieku”
  • Baltazar Jadczyk, Psycholog kliniczny, Okonek, przyznajemy darmowy wstęp na szkolenie „Sztuka wdrażanie zmian w organizacji” lub spotkanie firmowe a także wydawnictwo „Coaching kadry kierowniczej”
  • Walenty Dudys, Przewodnik turystyczny górski, Radzyń Podlaski, zdobywa wejściówkę na wykład „ Rachunkowość w zarządzaniu projektami” lub wyjazd team building oraz wydawnictwo „Determinanty bezpieczeństwa ekonomicznego rodzin”
  • Piotr Malinowski, Geograf, Łobez, zdobywa wejściówkę na warsztat zamknięty „Stres, problem i konflikty w pracy” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo książkę „Bandażowanie”
  • Eryk Kochman, Prokurator, Koziegłowy, przyznajemy darmowy wstęp na panel moderowany „Efektywne prowadzenie zebrań oraz inne techniki wewnętrznej komunikacji bezpośredniej” lub szkolenie team building i wydawnictwo „Biblioteki w literaturze polskiej”
  • Kasper Nagórski, Dyżurny ruchu i stacji metra, Nędza, przesyłamy bezpłatny voucher na warsztat otwarty „pracownik administracyjno-biurowy” lub event motywacyjny a także wydawnictwo „Walory rewalidacyjne wybranych dyscyplin sportu uprawianych na wózkach”