Nietypowa zabawa na szkolenia i imprezy – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen NGO i administracji państwowej od następnego miesiąca przedstawiamy grę integracyjną: Absurdalne bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w Sztuczna jaskinia (Wstępna nazwa tej gry jest do dopracowania – niemniej pokazuje istotę ćwiczenia.)
Powyższą grę organizujey na warsztatach z kreatywności, z komunikacji międzykulturowej a także na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej przeznaczenie to Zamkniete Kursy Z Zarządzania.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres gry: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia gry: Grecja
Czas trwania pojedynczej rundy: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: od 6, maksymalnie 20.
Lista potrzebnego sprzętu: ekspander gumowy – sztuk sześć, płótna malarskie – sztuk cztery, klej biurowy- sztuk cztery, trochę brzoskwini, paczka niebieskich farbek, drewniana łyżka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
ARCD PRACOWNIA PROJEKTOWA CHWIERALSKI DARIUSZ, „Usbud” Marian Szudra, Zakład Robót Budowlanych „Teeldom” Sp. z o.o. Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Obrotu Królikami „Hybryda” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, N.Z.O.Z. Gabinet Stomatologiczny Achrem s.c. Danuta Grzelak-Achrem, Teresa Grzelak, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „Propak” Piotr i Paweł Kryściak Spółka Cywilna, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Leszno, Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o., Organizacja Turystyczna Północnej Wielkopolski „Dolina Noteci”, Stowarzyszenie Przemyskie Centrum Inicjatyw Kulturalnych „Mytusa”, Fundacja dla Chorych na Nowotwory Nadzieja, Harcerska Fundacja Turystyczna „Pomarańczarni”, Polskie Towarzystwo Młodzieżowe, Stowarzyszenie ARS NOVA , Stowarzyszenie Inicjatyw Praskich „Perspektywa” , Stowarzyszenie Pomocy Osobom Starszej Generacji VIS-MAJOR, Stowarzyszenie Sąsiedzkie „Stara Miłosna”, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – Koło Nr 15 Wawer
Gra była także realizowana na studiach podyplomowych „Rybołówstwo”

OPRACOWANIA:
Trenerem chcącym prowadzić grę rekomendujemy tytuły:

 • Ekonomia kryzysu-Stephen Mihm, Roubini Nouriel
 • A teraz…Stwórz wielką firmę!- Mark Thompson, Brian Tracy
 • Frustracja – zawodowy zabójca-Volker Kitz, Manuel Tusch
 • Zarządzanie wartością w małych i średnich przedsiębiorstwach-Wiesław Pluta
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem-Eugeniusz Michalski
 • Inteligencja przywódcza. Co wyróżnia wielkich liderów-Justin Menkes
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Szypliszki, ośrodek Walewice, ulica Łokciowa 3a
  Koszt licencji: 2000 PLN plus VAT. Oferujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – pięć miesięcznych rat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Schab faszerowany suszonymi owocami. Zupa: Chłodnik litewski z jajkiem. Drugie danie: polędwica wołowa faszerowana pieczarkami, papryką, ogórkiem kiszonym, kiełbasą i boczkiem w sosie grzybowym. Deser: strudel z ciasta francuskiego z aromatycznym nadzieniem jabłkowym, podany na ciepło z sosem waniliowym lub z gałką lodów waniliowych. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.