Nietypowa zabawa na szkolenia team building – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od zeszłego kwartału posiadamy grę integracyjną: Komiczne bicie rekordu w szalonym wariancie gry w wyścigi w workach (Wstępna nazwa tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej odzwierciedla charakter zadania.)
Tą grę rekomendujemy na warsztatach z komunikacji, z organizacji czasu pracy a także na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Warsztaty Z Obsługi Klienta.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Tematyka tego zadania: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia symulacji: Czechy
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 7, nie więcej niż 18.
Wyposażenie do gry: piłka skacząca – sztuk dziesięć, krzyżyki do glazury – sztuk sześć, zakreślacz- sztuk dziewięć, trochę grejpfrutów, paczka grafitowych markerów, rękawica kuchenna

REFERENCJE
ARP IDEAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Orion Construction Spółka Akcyjna, Promocje Unijne Sp. z o.o., Fabryka Mebli „”Ceglewski” Sławomir Ceglewski, Tulplast Ireneusz Socha Spółka Jawna, SYSTHERM Danuta Gazińska, Decor Systems Michał Strzeszewski, Roman Wiertelak Mechanika Pojazdowa – Blacharstwo Diagnostyka Komputerowa, Gmina Białośliwie, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Gmina Miejska Wągrowiec , Europejskie Centrum Młodzieży, Białołęckie Stowarzyszenie Edukacji im. Zbigniewa Herberta , Klub Sportowy „Wesoła”, Parafia Rzymskokatolicka św. Augustyna, Proeuropejskie Centrum Edukacji , Stowarzyszenie Domy Weterana Żołnierzy AK i Szarych Szeregów, Stowarzyszenie Petrus , Stowarzyszenie Wspierania Samokształcenia „WilanowskaNet”, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Public relations, reklama”

LEKTURY:
Konsultantom chcącym prowadzić grę polecamy wymienione tutaj pozycje literaturowe:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Co widać i czego nie widać-Frederic Bastiat
 • Efektywne spotkanie biznesowe -Patrick Lencioni
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Milejewo, pałac Centrum Czarna, ulica Makolągwy 7
  Cena szkolenia: 2700 PLN brutto. Proponujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – dwanaście rat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Kwiat z wędzonego łososia na rucoli z grzankami i sosem musztardowo miodowym. Zupa: Rosół królewski z makaronem i knedlikami drobiowymi. Drugie danie: Steki z polędwicy wołowej podane z sosem pieprzowym z grubymi frytkami i gotowanymi warzywami. Deser: Banan w cieście smażony polany czekoladą. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.