Opinie – szkolenia z innowacyjności – Integra House

Ranking dopuszczonych do kolejnej rundy projektów w ramach dofinansowań Hiszpańskiego Grantu Innowacyjnego:

  • 1/S/MAŁOPOLSKIE-, kompleksowe przygotowanie nowatorskich technologii produkcji urządzeń przemysłowych przez firmę z Radzionkowa., FIRMA INNOWACYJNO-WDROŻENIOWA ELEKTRON – ANDRZEJ URBANEK I ARKADIUSZ WALOSZCZYK SPÓŁKA CYWILNA, . Dla tego projektu zaakceptowano subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Marek Batko. Zalecane szkolenia w fundacji Training Partners
  • BF7/F/ŚLĄSKIE-, Zwiększenie konkurencyjności spółki poprzez skoordynowane uruchomienie nowych produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, ODLEWNIA ŻELIWA WULKAN SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu ogłoszono subsydia na gry szkoleniowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje założyciel firmy szkoleniowej JET – Szymon Kudła .
  • D2/D/PODLASKIE-, Honeycomb – ekonomizacja innowacji nieznanej i niestosowanej dotychczas, NORTH THIN PLY TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego projektu ogłoszono subsydia na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Santorski. Zalecane w spółce Homo Creatore
  • B0/A/DOLNOŚLĄSKIE-, Innowacyjny sposób profilaktyki, leczenia i zapobiegania chorobom urologicznym i gastroenterologicznym w obrębie jednej placówki zdrowia – Szpital Specjalistyczny w Piekarach Śląskich, „MEDYCZNE CENTRUM UROLOGII” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu przyznano subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Tymochowicz. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie Brainstorm
  • 9/O/LUBUSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnej technologii relokacji obiektów za pomocą specjalistycznego wózka widłowego o nośności Mg pozwalającego oferować usługi o najwyższej jakości i precyzji wykonania., PROTECH MOTORS INDUSTRIAL SERVICES SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego wniosku przyznano dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Santorski. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Brainstorm
  • 8/I/POMORSKIE-, podniesienie konkurencyjności firmy dzięki wyposażeniu w instalację do suszenia kwiatostanów konopnych umożliwiającą produkcję najwyższej jakości surowców dla przemysłu farmaceutycznego, weterynaryjnego, kosmetycznego i spożywczego, ” EFA GRYT” EWA GRYT, Dla tego zgłoszenia przyznano środki na gry decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie GFKM
  • A7/J/MAŁOPOLSKIE-, unowocześnienie nowych innowacyjnych rozwiązań w stomatologii, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DARIUSZ MARMOL, Dla tego aplikacji przyznano dotację na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Brainstorm
  • 7/G/PODKARPACKIE-, wprowadzenie na rynek innowacyjnych usług diagnostyki obrazowej., HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SPÓŁKA KOMANDYTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku ogłoszono dofinansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener HR: Szymon Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie Mindlab