Opinie – szkolenia z negocjacji – Ośrodek Doradztwa

Baza przesłanych wnioskodawców w programie subwencji Francuskiego Grantu Szkoleniowego:

  • 9/B/PODKARPACKIE-, Mobilna Jednostka Usuwania Awarii (MJUA) – dla konkurencyjności , FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA LUK-BUD Łukasz Krześniak, . Dla tego aplikacji ogłoszono finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Tymochowicz. Zalecane w firmie Brainstorm
  • 9/I/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Innowacyjny proces produkcji podzespołów gumowo – metalowych do samochodów o podwyższonych cechach wytrzymałościowych w systemie instant manufacturing , TEDGUM TADEUSZ WOJCIECHOWSKI, Dla tego projektu ogłoszono środki na symulacje szkoleniowe. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje polecany trener.
  • HG3/B/ZACHODNIOPOMORSKIE-, podniesienie konkurencyjności firmy poprzez ekonomizacja do seryjnej produkcji prototypów instalacji z zakresu automatyki przemysłowej, BIURO INŻYNIERSKIE IEC SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku zaakceptowano środki na gry team building. Rekomendowany trener przywództwa: Mateusz Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Avenhansen
  • CC9/R/LUBUSKIE-, Modelowanie cyfrowe toczonych elementów z tworzyw sztucznych konstrukcyjnych z zastosowaniem technik inżynierii odwrotnej (Reverse engineering)., MPS-MECHANIK SA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia w firmie Integra Consulting
  • B3/W/KUJAWSKO POMORSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności firmy poprzez zakup innowacyjnego parku maszynowego skrojonego na miarę oraz skoordynowane uruchomienie na rynek nowego standardu mebli opartych na stylu angielskim połączonych z nowoczesnym design., RAFAŁ ZAWIŁA BROS DESIGN, Dla tego aplikacji zatwierdzono środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Akademia przygoda
  • 3/D/ŁÓDZKIE-, Zakup innowacyjnego, zautomatyzowanego gniazda obróbczego z komputerową optymalizacją procesu w celu podniesienia konkurencyjności firmy., LRT SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji ogłoszono dofinansowanie na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Kudła. Zalecane szkolenia w agencji Profess
  • C3/C/MAZOWIECKIE-, Stop związkom chemicznych; Ekologiczna produkcja niejadalnego (surowego) oleju sojowego z nasion genetycznie niemodyfikowanych., EKOAGRO-TECH SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dotację na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Santorski. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Homo Creatore
  • 5/D/KUJAWSKO POMORSKIE-, Budowa sieci karmomatów w województwie śląskim, SZCZERBAK MARIANNA Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subwencję na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Akademia przygoda