Oryginalna gra na szkolenia i wyjazdy – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio programów dla sektora MŚP, fundacji NGO i administracji samorządowej od kolejnego miesiąca promujemy symulację szkoleniową: Drużynowe rozgrywki w autorskim wariancie gry w bierki (Roboczy tytuł symulacji jest do dopracowania – ale odzwierciedla sens zadania.)
Oferowaną grę realizujemy na programach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Oryginalne jej wykorzystanie to Warsztaty Dla Trenerów.

KATEGORIA SYMULACJI:
Merytoryka ćwiczenia: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia licencji: Turcja
Czas trwania kompletnej rozgrywki: pół dnia
Liczba uczestników: co najmniej 5, maksimum 16.
Rekwizyty: składany wózek transportowy – sztuk dwie, krzyżyki do glazury – sztuk siedem, modelina- sztuk dwie, trochę bakłażanu, paczka koloru zieleni butelkowej farbek, nakładka sedesowa dziecięca

REFERENCJE
DED Marcin Kordacki, PARKIETY PODŁOGI ROMAN POL, MCA Kaźmierczak Agnieszka Kaźmierczak-Lis, Firma M. K. Bartkowiak Spółka Jawna, Zakład budowlany Józef Tomaszewski, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „STALMET” Jacek Kaczmarek, Firma Lehr Katarzyna Lehr, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Powidz, Gmina Damasławek, Miasto Poznań, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, Akcja Katolicka Diecezji Warszawsko – Praskiej , Fundacja Pomocy Szkole X L.O.im. Królowej Jadwigi w Warszawie , Polskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych „Potrzeba”, Stowarzyszenie dla Rodzin, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich – Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Towarzystwo Kultury Teatralnej, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była też organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Prawo wspólnotowe/unijne”

LITERATURA:
Instrukturom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy te książki:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Kapitał-Karol Marks
 • Decydujący czynnik. Analiza podstawą właściwych decyzji-Ann Graham, John Nash, Larry Rosenberger
 • Początkujący menedżer-Belker Loren B., Gary S. Topchik
 • 5 kroków do porozumienia-Anna M. Łabuz
 • Innowacja. Droga do wzrostu zysków-Tom Gorman
 • SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Wodynie, zamek Łomnica, ulica Lalki 60
  Opłata za jedną osobę: 3000 zł netto. Oferujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Śliwki w boczku. Zupa: grzybowa z lanym ciastem. Drugie danie: Kotlety mielone „jak od babci” podane z ziemniakami gotowanymi i mizerią ze śmietaną . Deser: Mini babeczki z owocami. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.