Spotkania inspiracyjne – nagrodzeni kursanci

Ponizszym odwiedzającym nasze strony internetowe serdecznie składamy wyrazy wdzięczności (i przyznajemy wymienione poniżej prezenty) za uwagę przeznaczoną na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który realizowali nasi moderatorzy Lechosław Dolibug, Waldemar Łazarczyk, Ryszard Ramotowski i Adam Wojnar w czasie kursokonferencji Pomorskie Militarne Eventy Wykorzystujące Gry Przywódcze

  • Atanazy Kucz, Inspektor nadzoru bankowego, st. Warszawa, przyznajemy rabat na panel moderowany „asertywność w stosunkach biznesowych z trudnymi klientami” lub warsztat z pracy zespołowej plus publikację „Lektury z opracowaniem – „Lalka” Bolesława Prusa”
  • Kajetan Jarek, Inspektor ochrony przeciwpożarowej, Iwaniska, zdobywa wejściówkę na kurs „Diagnoza kompetencji zawodowych” lub zabawę i grę integracyjną i książkę „Przemoc i mobbing w szkole, w domu, w miejscu pracy”
  • Aurelian Grela, Mediator, Nowy Targ, przesyłamy bezpłatny voucher na moduł coachingowy „Negocjacje w komercyjnej organizacji – doskonalenie umiejętności negocjacyjnych -warsztaty” lub wyjazd team building plus wydawnictwo „Poezja świadoma siebie. Interpretacje wierszy autotematycznych”
  • Olgiert Moskal, Laborant chemiczny, Pakość, zdobywa wejściówkę na trening „otwartość interpersonalna Szkolenie ” lub szkolenie integracyjne i książkę „Wypalenie zawodowe a empatia u lekarzy i pielęgniarek”
  • Barnaba Czech, Laborant budowlany, Busko-Zdrój, dostaje od nas zaproszenie na program e-learning „Komunikacja interpersonalna z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (gra szkoleniowa)” lub szkolenie team building a ponadto publikację „Bezpieczeństwo międzynarodowe. Współczesne koncepcje”
  • Bożydar Piskorski, Krytyk artystyczny, Pasłęk, zapraszamy gratisowo na program e-learning „Wizerunek medialny – siła spójnego przekazu” lub jedną z naszych gier integracyjnych i publikację „Difficult Words In Polish-English Translation. Wyrazy i wyrażenia trudne do przetłumaczenia na język angielski”
  • Marcin Janocha, Autor tekstów reklamowych, Dobre, przyznajemy rabat na szkolenie „nowoczesne kierowanie zespołem” lub zabawę i grę integracyjną oraz publikację „Co poezji po bólu? Empatyczne przestrzenie lektury”