Świeża gra na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece gier dla branży firm określanych jako SME, fundacji tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od następnego miesiąca promujemy grę szkoleniową: Szkoleniowe rozgrywki w szalonym wariancie gry w unihokej (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale pokazuje charakter ćwiczenia.)
Ninieszą grę rekomendujemy na kursach handlowych, z komunikacji międzykulturowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia coachingowe. Oryginalne jej użytkowanie to Szkolenia Menedżerskie.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Problematyka zabawy: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia symulacji: Czechy
Czas trwania: jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 5, do 16.
Rekwizyty: kije bilardowe – sztuk siedem, drabina przystawna – sztuk dziewięć, lupa- sztuk dziewięć, trochę makaronu, paczka morskich mazaków, kubek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „MIR-BUD”, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane „WOJTBUD” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Piekarniczo – Cukierniczy „GLUTENEX” Andrzej Kawa, Sky Share Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o., Zakład Usług Leśnych i Usług Ciągnikowo – Transportowych Marian Choryan, Drukarnia Wiśniewski, Województwo Wielkopolskie, Gmina Wolsztyn, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM , Klub Sportowy „Spójnia” Warszawa, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Uzależnionym „Nadzieja”, Rodzinny Ośrodek Terapeutyczny dla Osób z Problemem Alkoholowym „ROTA”, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Stowarzyszenie Społeczników „Ariadna”, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była także stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Organizacja produkcji telewizyjnej i radiowej ”

DODATKOWA WIEDZA:
Wykładowcom chcącym prowadzić grę polecamy te tytuły:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi-Michael Armstrong
 • Myślenie jest głupie-Hermann Scherer
 • Marketing Materiały do ćwiczeń-C.H. Beck
 • Organizacja Zachowań Zespołowych-Piotr Wróbel, Ryszard Rutka
 • Marketing. Strategiczna reorientacja firmy-Nigel Piercy
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Przesmyki, pensjonat Bagatela, ulica Przeskok 113
  Opłata za udział: 3200 PLN plus podatek VAT. Dajemy opcję regulowania ratalnie – sześć miesięcznych rat.
  W cenie programu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Łosoś na placuszkach ziemniaczanych z kwaśną śmietaną. Zupa: Pikantny bulion rybny z krewetkami i makaronem Wonton. Drugie danie: Połówka kaczki pieczona z jabłkami podana z ziemniakami grillowanymi z ziołami w duecie marchewki glazurowanej w miodzie. Deser: Ciasto kokosowe . Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.