Symulacje komunikacyjne – tematy do zaliczenia


Informujemy że na studiach Kształcenie Alternatywne i Symulacje Integracyjne zalecamy prezentowane na niniejszej liście tematy do zaliczenia:

  • gra strategiczna : „Kulturowo-językowy obraz kobiety w tekstach piosenek zespolu The Beattes” oraz „Feminizm w TVN Style”
  • gra słownikowa – „Ćwierćwiecze katastrofy czarnobylskiej (media przestrzeń radiów i mitów)” oraz „Tragedia i poświęcenie pierwszych chrześcijan w „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza i „Rzymie za Nerona” Józefa Ignacego Kraszewskiego”
  • symulacja menedżerska – „Media na Bałkanach i ich rola w ksztaltowaniu ogólnej świadomości kulturowej w różych społeczeństwach w różnych okresach” i Profesjonalne Symulacje Szkoleniowe i „Granice wspołczesnego tabu”
  • symulacja kreatywna : „Struktura społeczna osób zwiedzających Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w latach 2001-2010” oraz „Tragedia i poświęcenie pierwszych chrześcijan w „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza i „Rzymie za Nerona” Józefa Ignacego Kraszewskiego”
  • symulacja decyzyjna : „Wpływ zajęć fitness na zdrowie i samopoczucie w opinii grup kobiet w województwie lubelskim” i „Opactwo cysterskie w Lądzie nad Wartą jako cel europejskiej turystyki kulturowej”
  • gra zespołowa : „Lubelski szlak kulinarny produktów tradycyjnych” i „Obraz Polski i Polaków w prasie brytyjskiej”
  • gra strategiczna : „Uniwersytet w Internecie, a Internet na uniwersytecie. Cyberprzestrzenne doświadczenia Collegium Europaeum Gnesnense” i „Rola mężczyzny w religiach Europy Południowo-Wschodniej”
  • zabawa decyzyjna – „Monestyry jako symbol światowego dziedzictwa kulturowego wschodniego kościoła ortodoksyjnego” i „Cyberfeminizm – kobieca podmiotowość w świecie nowych technologii”
  • zabawa decyzyjna : „Turcy w Niemczech-od Gastarbeitera do pełni praw obywatelskich” i „Wielkie pustynie Świata”