Symulacje motywacyjne – nagrodzeni słuchacze

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy serdecznie składamy wyrazy wdzięczności (i przyznajemy wymienione poniżej prezenty) za uwagę przeznaczoną na wypełnienie naszej ankiety, który analizowali nasi mentorzy Kornel Buballa, Cecylian Pluta, Ananiasz Zagumny i Amadeusz Halicki na konferencji Małopolskie Inscenizacyjne Zabawy Team Building

  • Natan Zatorski, Psycholog , Bobowa, wygrywa bilet na trening „psychologia społeczna sukcesu – jak osiągać więcej?” lub event motywacyjny plus wydawnictwo „Obowiązki administracji w komunikacji elektronicznej”
  • Lucjan Gałęziak, Sekretarz asystent, Bydgoszcz, zapraszamy gratisowo na trening „kierowanie ludźmi w zmianie” lub wybraną naszą grę szkoleniową plus wydawnictwo „Materiał wyrazowo obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek s, z, c, dz”
  • Gabriel Kudlik, Muzyk reżyser dźwięku, Cyców, przyznajemy darmowy wstęp na wykład „Konsorcja, partnerstwa i koalicje – efektywna współpraca w ramach wielu podmiotów” lub jedną z naszych gier integracyjnych a ponadto wydawnictwo „Integracyjna psychoterapia uzależnień. teoriai praktyka”
  • Alfred Kurzeja, Aktuariusz, Wąwolnica, zdobywa wejściówkę na szkolenie „Komunikacja w pracy menedżera” lub wyjazd integracyjny a ponadto wydawnictwo „Bezpieczeństwo i Technika Pożarnicza, Vol.28/4/2012”
  • Bazyl Pośpiech, Inspektor pracy , Złotoryja, przyznajemy rabat na szkolenie „systemy komputerowe w firmach rozproszonych” lub szkolenie integracyjne plus książkę „Stosunki pracy w samorządzie terytorialnym”
  • Ziemowit Jamiński, Inspektor ochrony rybołówstwa, Ciechocinek, przesyłamy bezpłatny voucher na warsztat zamknięty „Manipulacja i podstawowe narzędzia sprzedaży” lub event motywacyjny i wydawnictwo „Ekonometria 31”
  • Franciszek Kilik, Chemik – technologia chemiczna, Jastrzębie-Zdrój, zapraszamy gratisowo na panel moderowany „Motywowanie menedżerów i menedżerów” lub wyjazd integracyjny oraz książkę „Ewaluacja w nadzorze pedagogicznym, t. 2. Odpowiedzialność”