Treningi inspiracyjne – zaproszeni klienci

Naszym poniżej wymienionym klientom niniejszym dziękujemy (i dodatkowo przesyłamy opisane poniżej prezenty) za czas poświęcony na rozwiązanie testu badawczego, który analizowali nasi konsultanci Kazimierz Zatorski, Edmund Wąsiel, Eryk Książek i Bernart Wiśniewski w czasie treningu Eventy Motywacyjne

  • Ksawery Lewsza, Socjolog, Czarny Bór, zapraszamy gratisowo na kurs dofinansowany „ Planowanie i sprawozdawczość w jednostce” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a ponadto publikację „Współczesna ekonomika usług”
  • Ziemowit Łokieć, Konserwator części, Iłża, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „ podstawowe narzędzia eksportu” lub wyjazd team building plus publikację „Od indyferentyzmu do neopogaństwa. Oceny „warunków zastanych” w Polsce przez Romana Dmowskiego i Jana Stachniuka w świetle ich stosunku do religii katolickiej”
  • Aron Szafarz, Architekt wnętrz, Nadarzyn, przyznajemy rabat na panel moderowany „ Czas pracy w różnych systemach czasu pracy” lub event motywacyjny i książkę „Film polski wobec wojny i okupacji. Tematy, motywy, pytania”
  • Przemysław Tatarkiewicz, Psycholog kliniczny, Gorzów Śląski, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „tworzenie zaufania i długofalowych relacji z odbiorcą ” lub event motywacyjny a także książkę „Drama i happening w edukacji przedszkolnej”
  • Hilary Żyborski, Inkasent, Rzepiennik Strzyżewski, wygrywa bilet na wykład „Mistrzowskie prowadzenie szkoleń” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie plus wydawnictwo „Benefit 4 2013”
  • Hubert Koczorek, Instruktor terapii uzależnień , Elbląg, dostaje od nas zaproszenie na warsztat zamknięty „pracownik administracyjno-biurowy” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus książkę „Rozstrzyganie wątpliwości na korzyść podatnika. Zasada prawa podatkowego”
  • Ambroży Kwaśniewski, Dealer aktywów finansowych, Góra Świętej Małgorzaty, dostaje od nas zaproszenie na program e-learning „pewność siebie – budowanie własnej mocy oraz warsztat asertywnego sposobu komunikowania się” lub szkolenie team building a dodatkowo książkę „Współczesna prasa kobieca a sprawy książki: treści literackie w czasopismach: ‚Przyjaciółka’, ‚Twój Styl’, ‚Cienie i Blaski’”