Treningi motywacyjne – wylosowani uczestnicy

Wszystkim niżej wymienionym w tym miejscu składamy wyrazy wdzięczności (a ponadto przesyłamy wymienione poniżej upominki) za uwagę przeznaczoną na wypełnienie naszej ankiety, który przesłali Państwu nasi trenerzy Brajan Lutostański, Krystian Szafarz, Remigiusz Czekała i Norbert Gadowski w quizie Małopolskie Szkolenia Firmowe

  • Hieronim Kochman, Dermatolog, Gąsawa, wygrywa bilet na moduł coachingowy „Obsługa nabywcy – standardy, sytuacje konfliktowe, panowanie nad emocjami” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a ponadto książkę „O etnografię rodzimowierstwa. Wprowadzenie do etnografii Zakonu Zadrugi „Północny Wilk””
  • Barabasz Gościniak, Demograf, Baborów, przyznajemy darmowy wstęp na warsztat otwarty „Buduj mosty zamiast murów – efektywna komunikacja w organizacji” lub szkolenie integracyjne i książkę „Samorząd terytorialny”
  • Michał Czerwiński, Syndyk, Kobylnica, zdobywa wejściówkę na wykład „jak osiągnąć znaczną poprawę produktywności w krótkim okresie czasu” lub szkolenie integracyjne i publikację „Zadania rodziny i szkoły: od samodzielności dziecka do efektywności pracownika”
  • Robert Dudek, Alpinista przemysłowy, Lubliniec, wygrywa bilet na wykład „Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji.” lub warsztat z pracy zespołowej a dodatkowo publikację „Sto wierszy na każdą okazję”
  • Andrzej Okulski, Dietetyk, Lubomino, przyznajemy darmowy wstęp na wykład „tworzenie kultury zaufania, czyli jak poprawić stosunki wewnątrz firmy i wizerunek firmy” lub wybraną naszą grę szkoleniową a ponadto wydawnictwo „Konflikty i spory międzynarodowe, t. 1”
  • Kordian Boliński, Bibliotekarz, Prochowice, przyznajemy rabat na szkolenie „Planowanie i zarządzanie projektami z programem ms project” lub szkolenie team building plus publikację „Nowe technologie w edukacji”
  • Zenon Kawczyk, Inżynier odlewnik, Iwanowice, przyznajemy darmowy wstęp na kurs dofinansowany „ Rozwiązywanie problemów” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a ponadto książkę „Matematyka dla humanistów: elementy matematyki dla studentów nauk humanistycznych i społecznych”