Decyzje – firmy szkoleniowe z zarządzania – Training School

Lista zarekomendowanych do drugiego etapu aplikacji w programie dofinansowań Austraciego Grantu Szkoleniowego:

  • 9/Y/LUBUSKIE-, podniesienie konkurencyjności poprzez unowocześnienie innowacyjnej technologii produkcji maszyny do pakowania drewna opałowego, TEKNOMET SP Z O.O., Dla tego aplikacji przyznano subwencję na gry team building. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje Szymon Kudła .
  • AC3/A/LUBUSKIE-, przystosowanie do potrzeb skrojonego na miarę modelu projektowania narzędzi oraz technologii produkcji wytłaczania opartych na wdrożeniu środowiska CAD do symulacji przepływów poprzez zakup zaawansowanego oprogramowania metody elementów skończonych służącego do symulacji procesu ekstruzji z optycznym urządzeniem do pomiarów obrazowych wielkości geometrycznych z dokładnością do μm oraz obrabiarek CNC., Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania mgr inż. Mariusz Kuczmierczyk, Dla tego wniosku zaakceptowano dotację na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Santorski. Zalecane szkolenia w fundacji Berndson
  • 0/U/POMORSKIE-, wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania nawozów organicznych w Fluxmet Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FLUXMET , Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na gry team building. Rekomendowany trener HR: Jacek Batko. Zalecane w agencji Avenhansen
  • 2/O/PODLASKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnej usługi rehabilitacji metodą kinezyterapii z wykorzystaniem reaktywnej elektromiografii oraz balneorehabilitacji w oparciu o metodę WATSU , „HOTEL RÓŻA” , Dla tego aplikacji ogłoszono środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Grzesiak. Zalecane szkolenia w spółce Avenhansen
  • HH2/U/LUBELSKIE-, wprowadzenie innowacji procesowej w spawaniu hybrydowym poprzez użycie Fiber-Lasera równolegle z łukiem elektrycznym, CNC PRO Radosław Kucharski, Dla tego wniosku przyznano finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Nęcki. Zalecane szkolenia w fundacji Berndson
  • C4/Z/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Zakup innowacyjnej wycinarki laserowej do obróbki blach w arkuszach wiązką laserową wytwarzaną w źródle diodowym kluczem do rozwoju firmy oraz do wejścia na nowe rynki zbytu., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „ZLEM” , Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Kudła. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Homo Creatore
  • A6/Z/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Rozwój firmy Wnioskodawcy poprzez poszerzenie oferty o diagnostykę hydrauliki siłowej, wskazanie rodzaju uszkodzeń siłowników i skrócenie czasu regeneracji dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu, TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J.,W.OKULARCZYK M.,M.STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA, Dla tego aplikacji zatwierdzono finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Szymon Batko. Zalecane szkolenia w spółce Integra Consulting