Nowa gra na szkolenia menedżerskie – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece programów dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen niedochodowych i sektora publicznego od przyszłego roku przedstawiamy grę menedżerską: Komiczne rozgrywki w niezwykłym wariancie gry w pojazdy opancerzone (Roboczy tytuł zabawy jest do dopracowania – ale pokazuje sens zadania.)
Powyższą grę polecamy na warsztatach z negocjacji, z radzenia sobie ze stresem a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Najczęstsze jej przeznaczenie to Szkolenia Z Zarządzania Projektem.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Merytoryka ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia licencji: Słowacja
Czas realizacji jednej sesji: pół dnia
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 17.
Rekwizyty: waveboard – sztuk dziesięć, tablice malarskie – sztuk pięć, kasetki na pieniądze- sztuk siedem, trochę batonów, paczka niebieskich markerów, wyciskacz do czosnku

REFERENCJE
Plus MPM s.c., T2 INVESTMENT S.A. , DOM-MIX Piotr Wojciechowski , KONTEKST Sp. z o.o., „JTC” Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jacek Trzeciak, P.P.H.U. FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o., GRAV Świdurski Janusz, T2 Inkubator sp. z o.o., Powiat Nowotomyski, Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o., Gmina Zbąszyń, Fundacja Promocji Kultury, Fundacja „Tacy Sami…” im. Aleksandry Szeszko , Małe Dzieło Opatrzności „Orioniści”, Prowincja Polska, Oratorium Im. Św. Jana Bosko Salezjański Ośrodek dla Dzieci i Młodzieży, Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chwały i Pamięci Obrońców Wolności i Niezawisłości Ojczyzny 1994-1980, Stowarzyszenie Graj Muzyko , Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Iskierka Nadziei”, Stowarzyszenie Wymiany i Pojednania, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była też wykorzystywana na studiach doktoranckich „Inżynieria, technika”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom nabywającym certyfikację rekomendujemy książki:

 • Siedem nawyków skutecznego działania – Stephen covey
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi-Michael Armstrong
 • Totalny Model Sprzedaży-Artur Bartosiński
 • Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał-John C. Maxwell
 • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Chlewiska, zamek Best Western Premier , ulica Rejtana 27
  Koszt certyikacji: 3000 złotych brutto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – siedem rat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: Pieczony rostbef serwowany na sałatce z grillowanych ziemniaków, warzyw i cebuli dymki z sosem balsamico. Zupa: Zupa podgrzybkowa w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: Pałki z kurczaka w chrupiącej panierce, ziemniaki z koprem i masłem, sałatka sezonowa. Deser: „malinowa pokusa”-gorące maliny, 2 kulki lodów, bita śmietana. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.