Opinie – firmy szkoleniowe z zarządzania – Integra House

Baza dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej projektów w ramach grantów Holenderskiego Grantu Badawczego:

  • B9/E/DOLNOŚLĄSKIE-, Linia produkcyjna do wytwarzania elementów zdobniczych wycinanych laserowo, ZMUW ENGINEERING SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu zatwierdzono dotację na symulacje biznesowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje Akademia Przygoda .
  • 2/N/POMORSKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacji procesowej i produktowej sposobem na dalszy rozwój i wzrost konkurencyjności firmy., IMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego aplikacji przyznano subsydia na gry team building. Rekomendowany trener HR: Mateusz Herra. Zalecane szkolenia w instytucie Berndson
  • 9/S/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, ekonomizacja nowej e-usługi o nazwie Movers oraz ulepszenie dotychczasowo świadczonej e-usługi udostępnianej pod adresem www.getstudent.pl, PAKKO.EU SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Kudła. Zalecane treningi menedżerskie w firmie Schenk Institute
  • G5/I/DOLNOŚLĄSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności firmy poprzez skoordynowane uruchomienie do oferty innowacyjnej usługi w branży konstrukcyjno-budowlanej, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Piomar Plus S.C. Fuksa Marian Fuksa Łukasz, Dla tego wniosku przyznano dofinansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener HR: Jacek Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Akademia przygoda
  • A3/X/LUBUSKIE-, Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup innowacyjnego wielozadaniowego centrum tokarsko-frezarskiego wraz z oprogramowaniem, „TRANS-SERVICE” Transport Krajowy i Międzynarodowy Jan Płatek, Dla tego wniosku przyznano subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Mindlab
  • 4/O/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Zakup energooszczędnej suszarni próżniowo-kondensacyjnej w celu modernizacji i rozwoju przedsiębiorstwa, DAMIAN ŚWIERC „STOLLDREW” ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY, Dla tego projektu przyznano dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Piotr Tymochowicz. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji Avenhansen
  • C2/X/MAZOWIECKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnej technologii filmowania na dużych obiektach , BALANCED BUILDINGS SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu zatwierdzono środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Kudła. Zalecane szkolenia w spółce House of Skills