Opinie – trenerzy z przywództwa – Consulting Partners

Zestawienie wygranych wnioskodawców w programie dotacji Brytyjskiego Grantu Kapitał Ludzki:

  • H6/S/PODKARPACKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnej technologii produkcji węży pożarniczych w przedsiębiorstwie, Bogdan Gil, . Dla tego aplikacji przyznano finansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Santorski. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Homo Creatore
  • F6/L/KUJAWSKO POMORSKIE-, Zwiększenie konkurencyjności Wnioskodawcy poprzez realizację projektu, którego przedmiotem jest zakup innowacyjnej maszyny do prac drogowych i budowlanych., FENIKS-TM SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji zaakceptowano dotację na symulacje team building. Proponowane w tym projekcie szkolenia motywacyjne najlepiej zrealizuje polecany trener.
  • 9/A/PODLASKIE-, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do produkcji kształtek elektrooporowych poprzez zakup specjalistycznych urządzeń, PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „TRANS-QUADRO”SP Z O.O., Dla tego projektu ogłoszono dotację na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Wojciech Skała. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • C3/G/PODKARPACKIE-, poprawa konkurencyjności Justprint Sp. z o.o. poprzez wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnego systemu workflow zintegrowanego z systemem e-commerce webprint oraz zakup innowacyjnych środków trwałych umożliwiających przystosowanie do potrzeb nowych produktów poligraficznych na rynek europejski, JUSTPRINT SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego aplikacji ogłoszono dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Tymochowicz. Zalecane w firmie Certes
  • BG9/O/ŁÓDZKIE-, Uruchomienie innowacyjnej linii produkcyjnej opartej na zastosowaniu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej niezbędnej do wytwarzania opakowań PET i kosztów eksploatacji linii technologicznej poprzez monitorowanie pracy określonych podzespołów, w celu wprowadzenia na rynek wody źródlanej niskozmineralizowanej., PRZEDSIĘBIORSTWO „ŻYWIEC-PERŁA” PĘKALA ANDRZEJ I HELENA SPÓŁKA JAWNA, Dla tego projektu przyznano finansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Berndson
  • A5/M/ŚLĄSKIE-, automatyczna reorganizacja technologii laserowego wykonywania zabiegów okulistycznych z zakresu kapsulotomii oraz irydotomii z użyciem lasera OptoYag M, wspartego procesem diagnostycznym modularnej platformy ultrasonograficznej AVISO., GHOLAMREZA FAKHARI GABINET SPECJALISTYCZNO-OKULISTYCZNY „REZAMED”, Dla tego wniosku zaakceptowano finansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w firmie Profess
  • CD7/T/DOLNOŚLĄSKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacji produktowej w postaci usługi elektronicznej świadczonej za pomocą systemu do analizy sposobów poruszania się przez osoby indywidualne po miejscowościach i galeriach handlowych oraz identyfikacji optymalnych lokalizacji dla punktów usługowych i handlowych, TRADELOGIC SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subsydia na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie ODiTK
  • D9/Y/DOLNOŚLĄSKIE-, Innowacyjne rozwiązania techniczne fundamentem wzrostu konkurencyjności i uruchomienia nowych usług w firmie „Gomex” Sławomir Gomola, Sławomir Gomola, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dofinansowanie na gry team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Certes
  • E9/J/OPOLSKIE-, twórcza implementacja do działalności Spółki kompleksowego produktu – innowacyjnego automatu do cięcia i odizolowania kabli., D-TEC S.C. KAZIMIERZ LEPIARCZYK, ROMUALD RYBARZ, TOMASZ WOJACZEK, Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Grzesiak. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Berndson