Szkolenia motywacyjne – zaproszeni absolwenci

Czytelnikom naszego bloga (nazwiska tu na liście) w pas się kłaniając dziękujemy (i dodatkowo wręczamy wymienione poniżej upominki) za uwagę przeznaczoną na wzięcie udziału w sondażu online, który stworzyli nasi doradcy Mauryc Grabarz, Robert Kulka, Adrian Tasior i Kacper Kurzeja w quizie Rękodzielnicze Zabawy Integracyjne i Team Building

  • Aleks Harwig, Syndyk, Radwanice, otrzymuje kupon na trening „Prezentacja i autoprezentacja podczas wystąpień publicznych” lub imprezę i zabawę team building i publikację „Imigranci i uchodźcy w Unii Europejskiej”
  • Abraham Dąbkowski, Historyk, Ruja, zdobywa wejściówkę na kurs „System okresowych ocen specjalistów” lub warsztat z pracy zespołowej a dodatkowo wydawnictwo „Epidemiologia otępienia, depresji, upadków oraz niedokrwiennego udaru mózgu u osób w podeszłym wieku”
  • Feliks Alasiewicz, Konserwator części, Łańcut, otrzymuje kupon na szkolenie „zarządzanie zmianą – dobra strategia i kooperacja z ludźmi” lub jedną z naszych gier integracyjnych i książkę „Human Movement, 12(4) 2011”
  • Erwin Pawlak, Kulturoznawca, Jadów, otrzymuje kupon na kurs „ etykieta w nowoczesnej firmie” lub warsztat komunikacji i współpracy a także wydawnictwo „Współczesna ekonomika usług”
  • Zenon Szymczyk, Dentysta, Kołbiel, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „Szkolenie okresowe bhp dla wszytskich grup zawodowych: pracodawców i kierowników” lub jedną z naszych gier integracyjnych i książkę „Modele publicznych instytucji rynku pracy i ich praktyczne zastosowania”
  • Ambroży Romański, Charakteryzator, Wierzbica, dostaje od nas zaproszenie na trening „przywództwo dla rezultatów” lub imprezę i zabawę team building oraz wydawnictwo „Powroty Polaków po 2004 roku. W pętli pułapki migracji”
  • Kuba Sztwiertnia, Laborant chemiczny, Bolesław, zdobywa wejściówkę na wykład „ podstawowe narzędzia promocji” lub wybraną naszą grę szkoleniową a dodatkowo wydawnictwo „Jak napisać testament poradnik praktyczny”